Informatika eredmények   
Évszám Elért eredmények

2015

 

 

HÓDítsd meg a biteket nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatika Karának T@T Laborja, valamint a Neumann János Számítógéptudományi Társaság Közoktatási Szakosztálya szervezésében

Juniorok (9-10. évfolyam)

Országos

14. Laxner Bence (10.b)
32. Dobai Tamás (9.b)
46. Bruckner János Ádám (10.b)

Senior (11-12. évfolyam)

Országos

18. Török Ádám (11.i)
29. Kiss Dávid Botond (12.b)
37. Somogyi Bálint (11.i)

Tanár: Péterffyné Takács Katalin

 

2013

 
 

Fülemüle informatikai verseny

Hollósi Krisztián (11.b) országos döntő résztvevője
Tanár: Tefner Béla

 
 2007

 Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny elodönto:
 Németh Szilárd III. hely
 Pintér Dávid IV. hely

2010

biSzakmai Érettségi Tanulmányi Verseny - Informatikai szakmacsoport
A megye legjobb eredményével döntős
Az országos döntőben 30-ból a 19. helyezést ért el 

Sport eredmények  
Évszám Elért eredmények
 

 

 

2015

 

 

Atlétika diákolimpia

Egyéni pályabajnokság megyei döntő

 

100 m leány V. kcs.

1. Péter Panna
4. Vörös Szimonetta
5. Laczkó Patricia

400 m leány V. kcs.

1. Matheisz Renáta

Távolugrás leány V. kcs.

2. Laczkó Patricia
3. Horváth Dorina
7. Szijártó Helga
11. Dóka Viktória

Súlylökés (3 kg) leány V. kcs.

1. Somogyi Éva
2. Dóka Viktória
3. Máté Fanni Szabina
4. Horváth Vanessza

Gerelyhajítás (500 gr) leány V. kcs.

1. Máté Fanni Szabina
4. Orosz Melissza

Súlylökés (5 kg) fiú V. kcs.

4. Takács Zsombor

100 m fiú VI. kcs.

6. Erdélyi Tibor

Súlylökés (6 kg) fiú VI. kcs.

11. Tóth Márk
12. Szabó Martin

Gerelyhajítás (800 gr) fiú VI. kcs.

1. Tóth Márk
5. Szabó Martin


Egyéni pályabajnokság országos döntő 2015

 

Gerelyhajítás (500 gr) leány V. kcs.

2. Máté Fanni Szabina

Súlylökés (3 kg) leány V. kcs.

22. Somogyi Éva

 

 

2014/2015. tanév

 

 

Kézilabda diákolimpia

V. korcsoport, leány

Országos 1. helyezés

V. korcsoport fiú

Országos 2. helyezés

 
 

2013/2014. tanév

 

Kézilabda diákolimpia

V. korcsoport, fiúk

Országos 3. helyezés

 

 2009

Kézilabda amator fiú Diákolimpia

  • megyei dönto 3. helyezés
  • Csapattagok: Juhász L., Miszlai Z. Németh Z., Szucs R. Baczynski T., Váncsa Á., Kurucz G., Lukácsa B., Herczegh B., Jámbor B., Vidovics G.
  • Góllövo lista 3. hely Váncsa Ádám.

 2008

 Mezei futás

  • Tóth Mercédesz
  •  megyei I. helyezés
  • országos dönto

 2008

 Teremlabdarúgás
 Diákolimpia megyei elödönto 3. helyezés

 2008

 Baross Kupa
 VI. helyezés

 2008

 Mathiász Kupa
 III. helyezés (I. csapat)
 V. helyezés  (II. csapta)

 2008

 Rudnay Kupa (9-10. évfolyamosok)
 IV. helyezés

 2007 május 2.

 Tóth Mercédesz 1500 m-es síkfutás III. hely
 Tóth Máté 1500m-es síkfutás IV. hely
 Kiss András 200m-es síkfutás VI. hely
 Csongrádi Dániel 100m-es síkfutás IV. hely
 Straub Péter 100m-es síkfutás VIII. hely
 Csongrádi Dániel távolugrás V. hely

 2006

 Puskás Ferenc Emléktorna Labdarugás I. hely 

 2003

 Somogy Megyei Önkormányzat
 Autós Csillagtúra Vegyespáros II. hely

 2001

 Fesztiválfutás Kaposvár IV. hely 

 1983 április 4

 Április 4-e Kupa Férfikézilabda I. hely 

 1984  MEDOSZ Kupa Csurgó  I. hely
   
Nyelvi eredmények   
Évszám Elért eredmények
 2007

Selmeci Péter István német OKTV versenyen 18. helyezést ért el

 2007


 2008

Szabó Gyula László a PTE Idegen Nyelvi Titkársága által szervezett Országos Nyelvi Versenyen 12. helyezést szerzett

Szabó Gyula német OKTV versenyen 11. helyezést ért el

   
Kertész eredmények   
Évszám Elért eredmények
   

2013

 

 

Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen országos döntő, Parképítő- és fenntartó technikus

1. Lencsés Attila
2. Visnyei János

Felkészítő tanár: Dakos Ildikó, Kapuvári Márton

Technikus vizsga alól részleges felmentést szereztek

 

2012

 

 

Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen országos döntő, Parképítő- és fenntartó technikus

Reider Benedek ( 8. helyezett)

Hohl Dávid

Felkészítő tanár: Kapuvári Márton

 

2011

 

 

Dísznövénykertész Szakma Kiváló Tanulója Versenyen országos döntő

Baté Sándor (7. helyezett)

Szipli Tímea

Felkészítő tanárok: Varga Zsuzsanna, Parraginé Mati Tünde

 

 Porpáczy Aladár Országos Emlékverseny Fertőd

1. Horváth Magdolna
2. Kiss Péter
3. Szipli Tímea
4. Takács Erika

Különdíjat nyertek a legjobb prezentációért.

Felkészító tanár: Dakos Ildikó

 

Kiskőrösön megszervezett Országos Kertészet és Szőlészet Versenye

VI. helyezést értek el a csapatversenyben

1. Györkei Attila
2. Reider Benedek
3. Kozma Péter
4. Odor Attila

Különdíj: Györkei Attila a legjobb szóbeli felet zöldségtermesztésből

Felkészítő tanárok: Varga Zsuzsanna, Rajczi Erika, Dakos Ildikó, Dakos László

 

 

2010

 

 

Porpáczy Aladár Országos Emlékverseny Fertőd

1. László Eszter
2. Kiss Péter
3. Szipli Tímea
4. Takács Erika

Felkészító tanár: Dakos Ildikó

 

Kiskőrösön megszervezett Országos Kertészet és Szőlészet Versenye

V. helyezést értek el a csapatversenyben

Felkészítő tanár: Dakos László

 

2009

 

 

Porpáczy Aladár Országos Emlékverseny Fertőd

1. Almási Beáta
2. Borbély Mónika
3. Egedi Nikoletta
4. Kovács Szilvia

Felkészító tanár: Dakos Ildikó

 

 2008


  2008

  2008


  2008




 2008

2008 február 22-én a Kiskorösön megszervezett
Országos Kertészet-Szolészet versenyen elért VII. helyezés:

  1. Gregorics Kitti
  2. Récsei Zoltán
  3. Antus Dávid
  4. Bella László  

Felkészíto tanár: Dakos László

Porpáczy Aladár Országos Emlékverseny
Országos III. helyezés

  1. Tolnai Ilona
  2. Nyakas Viktór
  3. Feleki Brigitta
  4. Fábián Veronika  

Felkészíto tanár: Darvas Ilona

Scholavin Agria 2008 Eger

  1. Kis László (országos I. helyezés)
  2. Eszter Benita (országos II. helyezés
  3. Balogh Melánia (országos II. helyezés)

Felkészíto tanár: Varga Zuszsanna és Holczman József

Országos Szakmai tanulmányi verseny
OSZTV döntosök

  1. Czár Beáta
  2. Valkó Roland

Dísznövény- és Zöldségtermesztok Országos Szakmai versenye

  • Mohai Krisztián
  • Országos 10. helyezés
Biológia eredmények   
Évszám Elért eredmények

 1999

2002

 2003

 2004

2006

2007

2009

Kitaibel Biológiai tanulmányi versenyen
Giachetta Roberto 

  • megyei 1. helyezés
  • országos 9. helyezés
  • Felkészíto tanár: Mészáros Miklós

Kitaibel Biológiai tanulmányi versenyen
Kismika Róbert 

  • megyei 1. helyezés
  • országos 13. helyezés
  • Felkészíto tanár: Mészáros Miklós

Kitaibel Biológiai tanulmányi versenyen
Dózsa Gábor 

  • megyei 1. helyezés
  • országos 11. helyezés
  • Felkészíto tanár: Mészáros Miklós

Kitaibel Biológiai tanulmányi versenyen
Dózsa Gábor 

  • megyei 1. helyezés
  • országos 12. helyezés
  • Felkészíto tanár: Mészáros Miklós

Kitaibel Biológiai tanulmányi versenyen
Huszár Péter

  • megyei 1. helyezés
  • országos 12. helyezés
  • Felkészíto tanár: Mészáros Miklós

Kitaibel Biológiai tanulmányi versenyen
Huszár Péter 

  • megyei 1. helyezés
  • országos 14. helyezés
  • Felkészíto tanár: Bartha János

Kitaibel Biológiai tanulmányi versenyen
Papp Dóra 

  • megyei 1. helyezés
  • Felkészíto tanár: Bartha János

Vér Károly 

  • megyei 2. helyezés
  • Felkészíto tanár: Bartha János

Varga Krisztián 

  • megyei 3. helyezés
  • Felkészíto tanár: Bartha János

Korcz Eszter 

  • megyei 4. helyezés
  • Felkészíto tanár: Bartha János

Léner Valéria 

  • megyei 5. helyezés
  • Felkészíto tanár: Bartha János

Szénási Mónika 

  • megyei 6. helyezés
  • Felkészíto tanár: Bartha János
Matematika eredmények   
Évszám Elért eredmények

2015

 

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2015.

Megyei

10. évfolyam

1 Török Ádám 10.i (országos 25. hely) Göncz Mónika

2 Kecskeméti Tamás 10.i Göncz Mónika

3 Bátky Patrik 10.i Göncz Mónika

 

2014

 

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2014.

Megyei

9. évfolyam

1 Török Ádám 9.i, Göncz Mónika

5 Gerendi Ákos 9.i, Göncz Mónika

8 Bükfa Adrián 9.b, Beck Angéla

10 Hostisóczki Tamás 9.i, Göncz Mónika

10. évfolyam

3 Zsigmond Mátyás 10.b, Beck Angéla

11. évfolyam

1 Pákolicz Milán 11.b, Göncz Mónika

12. évfolyam

3 Dávid Benjamin 12.b, Göncz Mónika

10 Velekey Bence 12.b, Göncz Mónika

 

2013

 

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2013.

Somogy megye, szakközépiskola

9. évfolyam

2. Zsigmond Mátyás 9.b, Pintér Gabriella

10. évfolyam

2. Szabó András 10.b, Pintér Gabriella

8. Futó Mónika 10.b, Pintér Gabriella

11. évfolyam

5. Hollósi Krisztián 11.b, megyei 5. helyezés, Göncz Mónika

6. Samu Krisztián 11.b, Göncz Mónika

9. Dávid Benjamin 11.b, Göncz Mónika

9. Tanai Gyula 11.b, Göncz Mónika

12. évfolyam

2. Stefanics Dániel 12.b, Göncz Mónika

 

2012

 

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2012.

Somogy megye, szakközépiskola

9. évfolyam, 10. helyezés: Egressy Levente 9.b osztály, Pintér Gabriella

12. évfolyam, 2. helyezés: Ujváry Erik 12.b osztály, Göncz Mónika

3. helyezés: Jámbor Barna 12.b osztály, Göncz Mónika

7. helyezés: Benedek Benjamin 12.e osztály, Bartha János

9. helyezés: Dávid Márk 12.b osztály, Göncz Mónika

10. helyezés: Molnár Gergely 12.e osztály, Bartha János

 

 2008

Nemzetközi Kenguru Matematikai Verseny
Tóth Viktória 

  • megyei 1. helyezés
  • Felkészíto tanár: Göncz Móni

Balogh Szabina

  • meygei 7. helyezés
  • Felkészíto tanár: Göncz Móni

Balogh Renáta

  • meygei 8. helyezés
  • Felkészíto tanár: Göncz Móni

Csaplár Balázs

  • meygei 6. helyezés
  • Felkészíto tanár: Göncz Móni

 Vidovics Gergely

  • meygei 8. helyezés
  • Felkészíto tanár: Göncz Móni
Magyar eredmények   
Évszám Elért eredmények

2015

 

 

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

 

Somogy megyei középdöntő

1.Németh Martina (10/c-f) -szakiskolás kategóriában

 

Kárpát- medencei döntő

15. szakiskolás kategóriában
Tanár: Kenyeresné Kiss Gabriella


Somogy megyei középdöntő

5. Török Ádám (10.i) –szakközépiskolás kategóriában

 

Somogy megyei középdöntő

8. Nánai Fruzsina Emma (9.g)–gimnáziumi kategóriában
Tanár: Nyáriné Molnár Ágnes


Kazinczy Szép Magyar Beszéd Verseny Somogy megyei középdöntő

4. Kiss Dávid Botond (11.b)
Tanár: Kenyeresné Kiss Gabriella


" Az én Pannóniám" Kárpát-medencei Vers- és Prózamondó verseny

Kiss Dávid Botond (11.b) ezüst minősítés, Zsűri szakmai különdíja
Tanár: Kenyeresné Kiss Gabriella

 

 2008

Kazinczy - Szépkiejtés Verseny
Cigoth Ádám

  • országos dönto
  • Felkészíto tanár: Kozma Éva
Egyéb eredmények   
Évszám Elért eredmények

2015

 

 

Magyar Ifjúsági Vöröskereszt XIII. HIV/AIDS PREVENCIÓS VERSENY

2015. Somogy megyei 10. helyezés

Máté Fanni Szabina, Péter Panna. Puskás Lilla

 

 2008

Megyei Középiskolás Közledésbiztonsági Verseny
Németh Zoltán

  • megyei 3. helyezés
  • Felkészíto tanár: Forró Csaba
IWIWGoogle bookmarkFacebook