Iskolánkban, februárban a Magyar Vállalkozásfejlesztési Alapítvány megbízásából online marketing előadásokat szerveztünk azon tanulóinknak, akik tanulmányaik befejeztével vállalkozást szeretnének indítani.

Az előadásra nagy számban jelentkeztek 11. és 12. évfolyamos hallgatóink.

marketing eloadas

Major Márk 12.g osztályos tanuló véleménye az előadásról:

Úgy gondolom, hogy egy nagyon szuper előadáson vehettünk részt. Akik érdekeltek a marketinggel kapcsolatban azok is sok új információra tehettek szert. Szerintem az online-marketing része az előadásban felkeltette az ebben nem tervezők figyelmét is mivel nagyon jó közéleti példák voltak előtérben. Számomra kifejezetten hasznos volt, mert ez lenne az irány, amit egyetemen is tanulnék. Egy nagyon lényegre törő, de egyben tartalmas óra volt.

IWIWGoogle bookmarkFacebook