2019. január 24-27. között rendezték Szegeden a kézilabda diákolimpia V-VI. korcsoportos országos döntőjét.

Iskolánk fiú és lány csapata is remekül teljesített a csoportmérkőzéseken, veretlenül meneteltek egészen a döntőig.

Lányaink a fonyódi Mátyás Király Gimnázium csapatával csaptak össze a bajnoki címért a döntőben. Az eddig nagyszerűen menetelő csapatunk sajnos elszenvedte első vereségét a tornán, melynek következtében ezüstérmet szerzett.

Képkivágás1

Fiaink szintén nagyszerű sorozat végén a döntőben a veszprémi Vetési Gimnázium csapatával játszottak az arany éremért. A Vetési csapata visszavágott a két évvel ezelőtti vereségért, így idén mi csak a második helyen végeztünk.

Képkivágás2

Nagyszerű, hogy mindkét csapatunk döntős volt. Egyszer majd – talán már most is – az ezüst is szépen csillog.

Nagy dicsőség, hogy az érmek mellé különdíjakat is kaptak tanulóink.

Szabó Nina legtechnikásabb játékos, Herczeg Lili a legjobb kapus címnek örülhetett.

IWIWGoogle bookmarkFacebook